wulkanizacja józefów

Centrum Sprzedaży i Serwisu Opon GROGUM

Firma Centrum Sprzedaży i Serwusu Opon "GROGUM" istnieje od 1988 roku.

Przedmiotem działalności firmy są handel i usługi związane z oponami. Sprzedajemy opony, felgi stalowe, felgi ze stopów lekkich, dętki oraz akcesoria do felg. Posiadamy bardzo duży asortyment opon różnych marek do samochodów:

 • osobowych
 • dostawczych
 • terenowych
 • SUV

  Najczęsciej oferujemy opony następujących producentów:

  1. Grupa MICHELIN (Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran)

  2. Grupa GOODYEAR Dunlop (Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica, Sawa)

  3. Grupa CONTINENTAL (Continental, Uniroyal, Barum, Eurostone) jak również Bridgestone, Firestone, Pirelli

  Prowadzimy sprzedaż felg stalowych krajowych i zachodnich - KFZ Stahlrad i KRONPRINZ

  Natomiast felgi ze stopów lekkich polecamy takich firma jak: AEZ, ENZO, Dezent, Dotz, ATS, BORBET, AUTEC, ProLine, Rial, RONAL, OZ, AZEV, ALUTEC, MAK i inne

  Z akcesoriów do felg sprzedajemy:

 • śruby
 • nakrętki
 • dekielki
 • pierścienie centrujące
 • zabezpieczenia do kół

  Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze i terenowe. Oferujemy bardzo duży asortyment opon do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych.

wulkanizacja józefów

Serwis "GROGUM" wyposażony jest w bardzo nowoczesne maszyny i urządzenia do obsługi kół samochodowych. Wykonujemy następujące usługi związane z obsługą kół samochodowych:

 • montaż i demontaż opon na felgach stalowych i ze stopów lekkich o szerokości 3"-12" i średnicy 10"-22"

 • wyważanie kół (szerokość felg 1"-20", średnica felg 8"-24")

 • mycie kół (każde koło przed wyważeniem jest dokładnie myte w profesjonalnej myjce do kół - zdjęcie obok)
 • optymalizacja - dokładniejsza forma dopasowania ciężaru korekcyjnego. W trakcie przebiegu optymalizacyjnego opona i felga są ustawiane względem siebie na podstawie pomiarów ich różnego niewyważenia. Oznacza to, że zostaną zminimalizowane siły występujące przy biciu bocznym i promieniowym kołaspowodowane zwichrowaniem opony i felgi a tym samym warunki toczenia się koła będą zoptyumalizowane. Dodatkowo mogą być zredykowane ciężarki korekcyjne konieczne do wyważenia koła.

 • naprawa opon - do napraw wykorzyystujemy najnowsze technologie doświadczenie i materiały niemieckiej firmy REMA TipTop i amerykańskiej TECH
wulkanizacja józefów
wulkanizacja józefów
Bardzo dobrze wyposażony serwis jak również wieloletnie doświadczenie personelu sprawia, że jakość świadczonych usług jest bardzo wysoka. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru opon i felg do wszystkich marek samochodów.

W ostatinich latach w naszej firmie bardzo popularne stały się zapisy na wymianę opon zimowych i letnich. Dokładne wcześniejsze ustalenie terminu wymiany opon (np. telefonicznepowoduje, że nie czekamy w kolejce, a samochód jest punktualnie obsługiwany przy czym usługa trwa od 20 do 30 minut w zależności od wielkości i rodzaju kół. Fakt, że coraz więcej kierowców z tej możliwości korzysta świadczy o tym, że bardzo cenimy swój czas.

Podczas wykonywania usługi przez serwis, w biurze firmy można poczęstować się kawą lub herbatą i poczytać aktualną prasę.

Za zakupione w naszej firmie towary i usługi można płacić kartami płatniczymi VISA, VISA Elektron, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Clib, AMERICAN EXPRESS i inne. Można też płacić zarówno za opony jak i felgi zaciągając na miejscu w naszej firmie kredyt, którego szybko - stosując bardzo uproszczoną formułę - udzielamy w imieniu znanej instytucji finansowej GE Money Bank.