sprzedaż felg

Wymiana opon

Serwis wyposażony jest w bardzo nowoczesne maszyny i urządzenia do obsługi kół samochodowych. Zarówno montażownice do opon jak i wyważarki do kół, w które wyposażony jest nasz serwis to najnowsze produkty bardzo znanej niemieckiej firmy HOFMANN.
sprzedaż felg

Montujemy również opony wyprodukowane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii (pozwalających na przejechanie ok 100 km zprędkościoą 80 km/h po przebiciu opony tzn.:

  • ContiSuport Ring (CSR)
  • Continental SelfSupportRing (SSR)
  • RunOnFlat (Goodyear, Dunlop, Bridgestone)
  • EMT (Michelin)
sprzedaż felg
Montażownice HOFMANN (MONTY 3300/GP/2-speed) umożliwiają montaż opon na felgach o szerokości 3"-12" i średnicy 10"-22". Można na nich montować opony o bardzo niskich profilach i bardzo wysokich osiągach tzw. opony klasy "high" i "ultra high performance" (wysokich i bardzo wysokich osiągów).
sprzedaż felg
Pozwala to na obsługę samochodów klasy wyższej, pojazdów uasportowionych, roadsterów, coupe, kabrioletów takich jak: Mercedes S klasa, BMW serii 7 i Q7, Audi A8, Cadilac, Ferrari, Porsche, Jaguar.

Podczas wymiany opon można skorzystać z naszego mini-baru, w którym proponujemy kawę, herbatę.

W sezonie aby unuiknąć długiego oczekiwania prosimy o telefoniczne zapisywanie się na konkretną godzinę. Umożliwi to Państwu skrócenie czasu oczekiwania do minimum.